O nás/

Zde naleznete všechny potřebné informace.

Budova a zařízení penzionu

Penzion vznikl v rekonstruované, téměř 150 let staré, budově, která sloužila jako základní škola, odtud název stará škola. Penzion nabízí pro své klienty parkování v areálu nebo před ním. V létě je možnost posezení v naší nové pergole, která nabízí možnost grilování. Penzion má také velkou zahradu, kde si můžete v létě lehnout nebo si něco zahrát s přáteli. Samozřejmostí je bezplatné připojení k Wi-fi.

Město a okolí

Nabízíme kvalitní ubytování za rozumné ceny v centru krásného města Kravaře. Město Kravaře leží v okrese Opava a má přes 6 tisíc obyvatel. Ikdyž se může zdát, že je naše město malé, nabízí tolik aktivit a služeb jako velké město. Nedaleko našeho ubytování se nachází krásný barokní zámek s přilehlým parkem vhodným na procházky. Více informací o zámku naleznete zde. Hned naproti našeho penzionu je krásný novogotický kostel, který můžete samozřejmě také navštívit. Pokud hledáte aktivity pro volný čas, nabízí se areál Buly arény a Aquaparku Kravaře. Necelých 8 km na západ od Kravaře je okresní město Opava a 20 km na východ krajské město Ostrava, čili to máte za dalším poznáváním kousek.

kostel zamek buly

Občerstvení a jídlo

V našem ubytovacím komplexu nenabízíme stálou kuchyni a jídlo, ale pokud se chcete dobře najíst nabízíme nedalekou restauraci Slanina nebo restauraci a pizzerii Damika. Obě tyto restaurace jsou v okruhu 200-300 metrů od nás.